Велико Търново СПОРТ Янтра ДНЕС

Центърът без ток днес следобед

сряда, 16 юни, 2010, 09:31ч.

asenova-1-1024

За три часа днес следобед ще бъде преустановено издаването на документи в паспортната служа на Областната дирекция на МВР – Велико Търново. Причината е прекъсване на тока от 13,00 до 16,00 часа заради профилактика от Е.ОН.

За същия период от време ще бъде спряно електроподаването на още няколко места във Велико Търново – банките Булбанк“, „Пощенска“ и Биохим“, комплекс Славяни“, улици В. Левски от №1 до №15, Марно поле №2,4,6,7,9.

От 13,00 до 16,00 часа ток няма да има и в община Велико Търново, хотел Премиер“, Факултета по изобразително изкуство и част от улица Независимост.

Профилактика на съоръженията за електроенергия ще остави без електрозахранване и част от общините Лясковец и Стражица. От 08.30 ч. до 15.10 ч. ток няма да има в с. Козаревец и фирма Геран“.

От 08.30 ч. до 08.40 ч. и от 15.00 ч. до 15.10 ч. смущения в електричеството ще има в селата Бряговица, Джулюница и Кесарево, Зорница Кесарево“ АД, Оранжерии“, Домат“ и жп гарата в Джулюница.

Всеки ден до 18 юни включително в периода от 08.30 ч. до 16.30 ч. ще бъде прекъсван токът в Горна Оряховица на ул. Екзарх Йосиф“, ул. Колю Фичето“ № 25 – № 31 А, № 38, № 38А.

Още от Новини

Вход | Статии (RSS) | Хотел в Арбанаси | Автодиагностика във В. Търново | Отпушване на Канали
© Синхрон медия ООД