Велико Търново СПОРТ Янтра ДНЕС

Мъж и жена са в болницата след катастрофата край Лясковец

понеделник, 8 юни, 2026, 12:59ч.

Мъж и жена  пострадаха при катастрофата на пътя София – Варна в района на разклона за Лясковец. Произшествието стана вчера около  12,30 ч.

Лек автомобил, управляван от 55-годишен от Варна, движещ се в посока към Варна, навлязъл в насрещната лента и се е ударил в лек автомобил, управляван от 68-годишен от Лясковец.

В резултат на това са пострадали водачът от Варна, който след преглед е освободен за домашно лечение, както и водачът и спътницата му от другия автомобил. Двамата са настанени за лечение във великотърновската болница.

Водачите са изпробвани за употреба на алкохол, пробите са отрицателни. Взети са им кръвни проби за химичен анализ. Причините за произшествието са в процес на изясняване. По случая е започнато досъдебно производство.

Още от Новини

Вход | Статии (RSS) | Хотел в Арбанаси | Автосервиз във В. Търново
© Синхрон медия ООД