Велико Търново СПОРТ Янтра ДНЕС

Лунапарк за празника на детето в Сентрал Мол

вторник, 1 юни, 2010, 08:43ч.

1_June_2010

Лунапарк в Сентрал Мол ще бъде атракцията за децата от Велико Търново по случай 1 юни – Международния ден на детето. Той ще бъде изграден на южния паркинг и е подарък от Мола за всички деца по повод празника. Малчуганите ще могат да се повозят абсолютно безплатно на въртележка с повече от 10 играчки, на влакче с патета, както и да скачат на воля на огромен батут, дълъг цели 15 метра.

За да ползват играчките, децата трябва да представят талон, който важи еднократно за съответната играчка. Талоните могат да се получат безплатно от всеки магазин в Мола, без да е необходимо да бъде направена покупка.

Тази година Празникът на детето в Сентрал Мол ще продължи три дни. Лунапаркът ще бъде в Мола на 31 май от 16.00 до 20.00 часа и на 1 и 2 юни от 10.00 до 20.00 часа.

Съоръженията са подходящи за деца на възраст от 3 до 10 години.

Още от Новини

Вход | Статии (RSS) | Хотел в Арбанаси | Автосервиз във В. Търново | Отпушване на Канали
© Синхрон медия ООД