Велико Търново СПОРТ Янтра ДНЕС

Кметът на Д. Оряховица Йордан Байчев би в „Последният печели“ на Бъдни вечер

петък, 25 дек., 2020, 20:21ч.

113

Кметът на Долна Оряховица Йордан Байчев направи шампионска игра навръх Бъдни вечер и спечели празничното издание на новата игра на БНТ „Последният печели”. Байчев издържа бляскаво първия си изпит в играта, водена от Орлин Горанов и продължава напред. Ще го гледаме и следващите вечери от 19 часа по БНТ.

Йордан Байчев показа сериозни знания във всички сфери, но в края на предаването заяви, че има резерви и като знания, и като бързина.

„Предаването е много приятно – интелигентно, закачливо, топло. Орлин Горанов е страхотно попадение в ролята си на водещ, удивен съм от начина, по който си върши работата. Най-хубавото е, че е приятелски настроен и цялата атмосфера е не толкова състезателна, колкото познавателна, коментира Байчев след първия си успех. Шоуто не е комерсиално. Наградите не са впечатляващи, по-важно за участниците е доказването на знания и възможност да се изгради правилна стратегия“, заяви Йордан Байчев.

Припомняме, че великотърновецът Николай Колев постави първия рекорд в „Последния печели“, като натрупа впечатляващите 11 поредни победи. След това рекордът му бе подобрен от Мартин Иванов от София, който обаче е професионален куиз състезател.

Още от Новини

Вход | Статии (RSS) | Хотел в Арбанаси | Автодиагностика във В. Търново | Отпушване на Канали
© Синхрон медия ООД