Велико Търново СПОРТ Янтра ДНЕС

Изложба показва визията на ГЕРБ за България

събота, 10 май, 2014, 20:12ч.

DSC_0774

Изложба „Визията на ГЕРБ за България и Европа” е подредена в централната част на парк „Марно поле” във Велико Търново. Пътуващата експозиция ще остане в старата столица и в неделя. От нея гостите и жителите на областния град могат да се запознаят с акцентите в работата на евродепутатите от ГЕРБ в настоящия Европарламент и свършеното от тях. Представени са и приоритетите, по които ще работят представителите на ГЕРБ в следващия мандат.

Изложбата разгледаха депутатите Евгени Стоев и Мирослав Петков. Елементите от експозицията привлякоха вниманието и на много граждани. Отборът на ГЕРБ е силен, защото се състои от хора, доказани, но и непрекъснато стремящи се към усъвършенстване, категорични са народните представители от ГЕРБ – Велико Търново. Като работещи, можещи и знаещи окачествиха те кандидатите от евролистата на ГЕРБ.

Представянето на листата за жителите на региона започва от 17 часа в неделния ден. В изградена предизборна шатра в парк „Марно поле“ Цветан Цветанов, Томислав Дончев, Мария Габриел, Ева Паунова и Асим Адемов ще представят пред гражданите основните приоритети на кандидатите на ГЕРБ за членове на Европейския парламент.

В 19:30 часа зам.-председателят на ГЕРБ, водачът на листата и кандидатите за евродепутати ще се срещнат с жителите на Горна Оряховица на площад „Георги Измирлиев”

 

Още от Новини

Вход | Статии (RSS) | Хотел в Арбанаси | Автосервиз във В. Търново | Отпушване на Канали
© Синхрон медия ООД