Юлияна Дончева: „Заредена съм с оптимизъм“
Кандидатът за кмет Юлияна Дончева гласува в ЦДГ „Ивайло“ в кв. „Картала“. Тя бе заедно със своя съпруг Станислав Недков, като да двамата се наложи в секция № 34 да изчакат най-дългата опашка от всички кандидати днес. Юлияна Дончева изчака реда си за гласуване спокойно и с усмивка, като бе поздравявана от доста хора.
„Събудих се с хубаво настроение, въпреки облачното време днес. Усмихната, с надежда, с оптимизъм. Спах спокойно, нямам никакви притеснения“, заяви Юлияна Дончева.
Запитана както да очакват гражданите на старата столица, тя отговори: „Великотърновци днес имат две алтернативи – да бъдат управлявани по същия начин, а другата – да една промяна, за ново начало“.
„Тази кампания беше една от най-трудните за мен, но съм настроена оптимистично и с вяра“, завърши Юлияна Дончева.




