Велико Търново СПОРТ Янтра ДНЕС

Автобус блъсна полицейска патрулка във В. Търново

неделя, 19 юни, 2011, 12:24ч.

Градски автобус блъсна полицейска патрулка във Велико Търново вчера. Пътният инцидент е станал на 17 юни (събота) в 8,10 ч. до товарния портал на Великотърновския университет на ул. „Теодосий Търновски“.

Автобусът, управляван от 50-годишен мъж по линия №5, е ударил на заден ход неправилно спрелия за престой автомобил „Опел Астра“. Патрулката била управлявана от 31-годишен полицейски служител от Велико Търново. Двамата водачи са тествани за алкохол, пробите са отрицателни. На двата автомобила са нанесени леки материални щети.

Друг полицейски автомобил пък е катастрофирал на кръстовище в Свищов същия ден. Служителят на МВР, също 31-годишен, управлявал патрулката и неправилно изпреварил автомобил Фиат Мареа, тъй като не видял, че колата е подала сигнал за промяна в посоката на движение. По двете возила има леки материални щети. И тук двамата водачи са изпробвани за алкохол, като пробите им са отрицателни.

Още от Новини

Вход | Статии (RSS) | Хотел в Арбанаси | Автодиагностика във В. Търново | Отпушване на Канали
© Синхрон медия ООД