Пуснаха кръговото до Летния театър!
вторник, 19 Дек., 2023, 15:59ч.
В 16:00 ч. днес се пуска движението във всички направления на новото кръгово кръстовище до Летния театър. Обектът осигурява безконфликтни връзки между улиците „Христо Ботев“, „Цар Тодор Светослав“, „Седми юли“ и „Марно поле“, заедно с подхода от и към Южния пътен възел.
Поставени са новите пътни знаци за кръговата организация на движение, положена е маркировка. Запазен е безплатният паркинг до Летния театър.
От утре се възстановява обичайният маршрут на градските автобуси с номера 1 и 2 с начална спирка „Летен театър“, както и на крайградските линии.
© Синхрон медия ООД
Повече в Новини
Финансови корекции за близо 2 млн. лв. са наложени на Община Горна Оряховица по последните два големи проекта
Масово досегашните проекти са със санкции между 5 и 25 процента от общата стойност Близо два милиона лева дължи към...