Мирослав Трифонов: „Гласувах за идеите, които нося, и за надеждите, които имаме“
„Идвам, за да упражня свещеното си право на глас. Сега наистина вече може да се гласува истински, защото първото ми гласуване през 1985 г. е паметно за мен. Тогава ни наредиха в колона, дадоха ни по една бюлетина и ни накараха да я пуснем. Даже и не знаехме за какво гласувахме. В момента хората имат право да избират и се надявам великотърновци да направят правилния избор“, заяви кандидатът за кмет на Велико Търново от Реформаторския блок Мирослав Трифонов.
Придружен от съпругата си и съмишленици, той пусна своя глас в 72-а секция на СОУ „Вела Благоева“.
„Гласувам за това градът да се развива добре и парите на великотърновци да се харчат както трябва. Нека във Велико Търново да се случват хубави неща и децата ни да не заминават на друго место. Гласувам за надеждите, които имаме от 26 години. Гласувам за идеите, които нося в себе си и искам да благодаря на приятелите ми, че направихме една чудесна кампания.
Надявам се оттук нататък да вървим само към победи и хората, които ни разбират да стават все повече и повече. Нашата врата е отворена за честни и инициативни хора“, категоричен бе Мирослав Трифонов.
„Определено искам след 4 години градът и общината да са по-добри от сега. Развитие трябва да има и затова се надявам да има повече позитивно настроени хора и те да са спокойни за себе си и своите деца. А това може да се постигне с просперитета на града“, добави кандидат-кметът на Реформаторския блок.




