Предстои зрелищният спектакъл на операта „Аида”, камила участва в представлението
Спектакълът „Аида“ във Велико Търново ще бъде представен с цялата си пищност на 19 ноември /сряда/ от 19,00 ч. в Двореца на културата и спорта „Васил Левски”.
Една от най-бляскавите сцени в оперната класика – Триумфалният марш – ще бъде реализирана със специалното участие и на Духовия оркестър на Националния военен университет „Васил Левски” с диригент майор Николай Косев. Екзотичен характер на действието ще придаде и камилата Степа, заедно със своя дресьор Свилен Кехайов. Лошото време на премиерата през лятото на 2013 г. в Русе осуети идеята на режисьора Огнян Драганов за участието на живи животни.Затова сега великотърновци ще са първите, които ще могат да се насладят на осъществяване оригиналния и ефектен замисъл в рамките на спектакъла. В него ще участва и мимът Мартин Маринов, който ще представи впечатляващи огнени ефекти.В спектакъла участват:
Режисьор – Огнян Драганов
Костюми – Салваторе Русо (Италия)
Диригент – Роберто Рега (Италия)
В ролите:
Владислава Гарвалова – Аида
Стоян Даскалов – Радамес
Адреана Николова – Амнерис
Венцеслав Анастасов – Амонасро
Калоян Христов– Рамфис
Стоян Стоянджов – Фараон
Теодора Чукурска – Жрица
Александър Баранов – Вестител
Камилата Степа ще бъде в района на Двореца на културата и спорта „Васил Левски“ след 13 часа на 19 ноември .
Всички, които имат интерес и желание ще могат да се срещнат на живо и да се снимат с камилата- актьор.
За повече информация, свързана със спектакъла „Аида“ можете да се свържете с режисьора Огнян Драганов на тел. 0878218687.



