Share

Първенството на „В” група започва на 17 август

вторник, 24 юни, 2014, 12:17ч.


trifon

На 17 август ще започне първенството в Северозападната „В” група, съобщи новият председател на Зоналния съвет на Българския футболен съюз Трифон Иванов. Намеренията са групата да бъде съставена от 16 отбора, но това трябва да се уточни в следващия месец. Броят на отборите зависи и от това дали вторият в класирането на миналия сезон „Локомотив” (Г. Оряховица) ще остане в третия ешелон, или ще бъде включен в „Б” група. Горнооряховци имат покана от БФС, но изчакват крайното решение на футболната централа.

В следващия месец Трифон Иванов планира да посети градовете, които имат отбори във „В” група, за да провери и обсъди до каква степен отговарят на условията за участие.

В момента новият зонален шеф работи по сформиране на комисиите към ЗС на БФС, които на практика администрират първенството в зоната – Спортно-техническа, Дисциплинарна и Съдийска комисия. Техните шефове и състав ще станат ясни в четвъртък.

 

Вход | Статии (RSS) | Хотел във Велико Търново | Хотел в Арбанаси | Автодиагностика във В. Търново
© Синхрон медия ООД