Футболна и латино фиеста на 1 юни в Mall В. Търново
По повод предстоящия Международен ден на детето 1- ви юни и Световното първенство по футбол в Бразилия Mall Велико Търново организира пъстър детски празник.
Забавленията започват в 10:00 часа на Южния паркинг на търговския център и ще продължат до 14:00 часа. На паркинга ще бъде изградено футболно игрище и децата ще могат да се съревновават в турнир на малки вратички. Наш партньор в инициативата е Български Футболен Съюз, зонален съвет Велико Търново.
Паралелно с играта на футбол всички участници в празника ще могат да потанцуват салса и зумба заедно с инструкторите на Un Beso.
Всички деца ще имат възможност и да се включат и в арт работилницата ни за изработка на пъстри, летни бижута и аксесоари.
Празникът ще завърши с тържествено награждаване на всички участници във футболния турнир, като наградите ще бъдат раздавани лично от Трифон Иванов и Илиян Киряков.
Футболните турнири ще продължат на и 6-ти и 15-ти юни от 10:00 часа.
Подготвили сме много награди и изненади за децата!
Очакваме ви!