Share

СУ „Д. Благоев“ – Свищов спечели първо място в баскетболен турнир за “Купата на Дарителя”

вторник, 12 февр., 2019, 09:37ч.

6

В спортна зала Септември – гр. Свищов се проведе баскетболен турнир за “Купата на Дарителя”, организиран от ПДТГ “Димитър Хадживасилев” по повод 134 години от съсдаването на училището.

Отборът на СУ „Димитър Благоев“ (8-10 клас) извоюва първото място,  след категорични победи над отборите на СУ „Николай Катранов“ и ПДТГ „Димитър Хадживасилев“. Купата на Дарителя бе връчена  от директора на ПДТГ „Димитър Хадживасилев“ Румяна Иванова на капитана на отбора Христиан Георгиев.

Вход | Статии (RSS) | Хотел във Велико Търново | Хотел в Арбанаси | Автосервиз във В. Търново
© Синхрон медия ООД
Повече в Новини
Три бронзови медала спечелиха състезатели на СК „Джудоспорот“ – Свищов в Държавен шампионат по джудо

В град Перник се проведе Държавен шампионат по джудо за младежи и девойки до 20 години. СК "Джудоспорт" – гр. Свищов...