Share

Пролетен крос „Да опазим децата си”, организиран от Фондация „Ангели от Лим”

сряда, 20 Апр., 2016, 16:48ч.


IMG_20160419_143444

 

„Когато си стигнал толкова далече,

че не можеш да направиш вече нито крачка,

ти ще си постигнал само половината

от това на което си способен!”-

 

Тези думи бяха изписани на грамотите, които получиха всичките 205 деца  – участници в ежегодния общоградски лекоатлетически крос в памет на Антония, Антоана и всички трагично загинали деца в р.Лим. Така всеки участник беше награден не просто с грамота, а с послание, което да носи в сърцето си. Тези вдъхновяващи думи със сигурност ще увеличат вярата в собствените сили на децата и стремежа им за бъдещи успехи!

Участниците бяха разделени в 8 категории, а най-добрите от тях грабнаха първите места. Победителите бяха наградени с купи, медали и грамоти, които им бяха връчени от г-н В. Евтимов и г-н Т. Братов – представители на Фондацията, от кмета на Общината Генчо Генчев, и зам.кметовете А. Димитрова и Б. Замфиров. Организаторите бяха осигурили 2 специални награди: за най-малък участник – Любомир Любенов (СОУ “Н.Катранов“) и най-голям участник – Павлин Владимиров (ДТГ ). От името на Фондацията Д. Братова поднесе две парични дарения на Дневния център за деца с увреждания и Центъра за социална рехабилитация и интеграция към Община Свищов.

В станалия вече традиционен ученически крос участваха 65 момичета и 140 момчета от 2-ри до 12-и клас от следните училища в Община Свищов: ОУ „Ф. Сакеларевич“, СОУ „Цв. Радославов“, СОУ „Д. Благоев“, СОУ „Н. Катранов“, ДТГ „Д. Хадживасилев“, ПГ по ЛПС, ОУ „Хр.Ботев“ – с. Ореш, ОУ „Хр. Ботев“ –  с. Алеково, СУПЦ  – с. Овча могила.

IMG_20160419_150617

 

К Л А С И Р А Н Е :

1-4 клас         Момчета                                                     Момичета

1.Михаил Максимов (СОУ“Н.Катранов“) 1.Александра Христова(СОУ„Цв.Радославов“)

2.Никола Йозов ( ОУ-с.Ореш)                    2.Елиз Мустафова ( СОУ“Н.Катранов“)

3.Александър Георгиев (ОУ-с.Алеково)   3.Габриела Петрова ( СОУ“Д.Благоев“)

5-7 клас        Момчета                                                      Момичета

1.Георги Пенев ( ОУ-с.Ореш)                       1.Неделя Самоковлиева(СОУ“Н.Катранов“)

2.Димитър Шарков (СОУ“Д.Благоев“)        2.Ребека Филева ( СОУ“Д.Благоев“)

3.Даниел Кръстев ( “Цв.Радославов“)          3.Преслава Кожухарова (“Цв. Радославов“)

8-10 клас  Юноши                                                 Девойки

1.Мирослав Атанасов(ПГ по ЛПС)               1.Славина Пенева(СУПЦ-с.Овча могила)

2.Игнасио Игнатов( Д Т Г )                            2.Александра Лазарова ( ОУ-с.Ореш)

3.Дан Димитров ( Д Т Г )                                3.Гергана Божанова (СОУ“Н.Катранов“)

11-12 клас    Юноши                                               Девойки

1.Кристиян Димитров ( “Д.Благоев“)           1.Ивелина Якова ( СОУ“Д.Благоев“)

2.Кемрян Павлов ( СУПЦ-с.Овча могила)  2.Стоянка Данаилова ( СУПЦ)

3.Иван Вачев ( СОУ“Н.Катранов“)              3.Александра Александрова (ДТГ)

 

Вход | Статии (RSS) | Хотел във Велико Търново | Хотел в Арбанаси | Лазерна епилация във Велико Търново | Автодиагностика във Велико Търново
© Синхрон медия ООД
Повече в Новини
GREEN Експо е новото предизвикателство на Mall Велико Търново

GREEN Експо е новото предизвикателство на Mall Велико Търново да обърнем по-специално внимание към хармоничния и здравословен начин на живот.…

Затвори