Share

Поредни медали за каратистите на Митко Божанов

понеделник, 16 окт., 2017, 16:45ч.

14.10.2017 (5)

Поредни отличия спечелиха каратистите под ръководството на свищовския треньор сенпай Митко Божанов. Общо 16 състезатели, изучаващи най-твърдия стил карате, се впуснаха в състезанията през октомври. Те извоюваха 2 златни, 3 сребърни и 2 бронзови медала.

От състезанието в Нови пазар, проведено на 14 октомври, със златни трофеи се завърнаха Алекс Йорданов и Борис Коев. Сребърни отличия спечелиха Калоян Илиев и Йоан Захариев, а с бронзови медали могат да се похвалят Анастасия Атанасова и Виктор Генов. Треньорът по киокушин карате сенпай Митко Божанов беше съдия и отговаряше за определяне на правилните победители и гарантиране на честни битки по време на двубоите.

Със сребърно отличие се завърна и Никола Янков след състезанието по киокушин в Павликени, където стана вицешампион при 14-годишните. В надпреварата участваха общо четири състезатели от Свищов.

Каратистите от отбора на Митко Божанов до 16 и до 18 години ще участват и на състезанието в Габрово на 21-и т.м.

Вход | Статии (RSS) | Хотел във Велико Търново | Хотел в Арбанаси | Автодиагностика във В. Търново
© Синхрон медия ООД
Повече в Новини
Фестивал на руската песен “Пусть всегда будет солнце” в Горна Студена

В салона на НЧ "Просвещение 1897" - с. Горна Студена и в присъствието на многолюдна публика премина четвъртото издание на...