Share

Отбори от Румъния и Украйна ще вземат участие във футболния турнир за Купата на кмета в Свищов

вторник, 29 май, 2018, 19:10ч.


1234

За трета поредна година ОФК „Академик“ Свищов и Община Свищов организират футболен турнир за Купата на кмета, по повод 1 юни – Ден на детето. Турнирът се организира със съдействието на треньорите на подготвителните групи –  футбол 11 и футбол 9 към ОФК „Академик“ Свищов и с всяка година придобива все по-голяма популярност. Поради големия интерес от страна на участниците, тази година турнирът ще се проведе в два поредни дни, на 1 и 2 юни, като в него ще вземат участие и два чуждестранни отбора.

Отборите на Румъния и Украйна ще имат представители и в двете възрастови групи: футбол 11 – деца родени 2005/2006 г. и футбол 9 – деца родени 2007/2008 г.

В първия ден от турнира ще се проведат срещите в предварителните групи, а през втория ден – 2 юни 2018 г., ще са срещите за местата от 5-6, 3-4 и 1-2 място.

Официалното откриване на турнира ще се състои на 1 юни, веднага след първата футболна среща на Градски стадион „Академик“.

 

Срещите от футбол 11 ще се провеждат на Градски стадион „Академик“, а на футбол 9 на стадиона на СА „Д. А. Ценов“.

 

ПРОГРАМА НА ТУРНИРА

 

Програма за 1 юни 2018 г. (Петък)

 

 

Футбол 11

 

I среща – Група „Б“ – Етър-В. Търново – Украйна – 09:30 – 10:40 часа;

 

Официално откриване на турнира

 

II среща – Група „А“ – Елена – Румъния – 10:50 – 12:00 часа.

 

Обедна почивка:

 

III среща – Група „Б“ – Локомотив-Г. Оряховица – Етър-В. Търново – 13:00 – 14:10 часа;

IV среща – Група „А“ – Академик Свищов – Елена – 14:20 – 15:30 часа;

V среща – Група „Б“ – Локомотив Г. Оряховица – Украйна – 15:40 – 16:50 часа;

VI среща – Група „А“ – Академик Свищов – Румъния – 17:00 – 18:10 часа.

 

Футбол 9

 

I среща – Група „Б“   –  Локомотив Дряново – Украйна – 09:30 – 10:40 часа;

II среща – Група „А“ – Стрела Ореш- 10:50 – 12:00 часа.

 

Обедна почивка:

 

III среща – Група „Б“ – Локомотив-Г. Оряховица – Локомотив Дряново – 13:00 – 14:10 часа;

IV среща – Група „А“ – Академик Свищов – Стрела Ореш– 14:20 – 15:30 часа;

V среща – Група „Б“ – Локомотив Г. Оряховица – Украйна – 15:40 – 16:50 часа;

VI среща –  Група „А“ – Академик Свищов – Румъния – 17:00 – 18:10 часа.

 

 

 

Програма за 2 юни 2018 г. (Събота)

 

Среща за 5-6 място – 09:30 – 10:40 часа;
Среща за 3-4 място – 10:50 – 11:20 часа;
Среща за 1-2 място – 12:10 – 13:20 часа.
13:30 часа – Закриване на турнира и награждаване на участниците.

 

 

Организаторите на турнира си запазват правото да правят промени в програмата, която е предварителна и подлежи на промяна, когато някой от отборите е възпрепятстван по обективни причини.

 

Вход | Статии (RSS) | Хотел във Велико Търново| Хотел в Арбанаси
© Синхрон медия ООД
Повече в Новини
Десет достойни горнооряховчани бяха отличени на Празника на града

С тържествената сесия на Общинския съвет започна празничният 29 май в Горна Оряховица. Гостите на празника по стара българска традиция…

Затвори