Share

Десетки ученици се състезаваха в общинския лекоатлетически крос „Павликени 2018“

понеделник, 15 Окт., 2018, 14:14ч.


43731789_1847832281964471_7790190872368250880_o

Десетки участници от детските градини, ученици от 1 до 12 клас и ветерани се включиха в традиционния лекоатлетически крос „Павликени“. Състезанието се проведе на централния площад „Свобода” в  осем възрастови групи в двата пола.

Състезанието се организира от Община Павликени и Спортна зала „Йордан Петров – Графа“. В откриването на спортната проява участваха кметът на Община Павликени инж.Емануил Манолов, зам.-кметът инж.Венцислав Иванов, главния експерт към Министерството на младежта и спорта Зоя Стефанова, общински съветници и др.

Всички призьори в пробега „Павликени” получиха медали, грамоти и предметни награди.

Пълният списък с победителите в различните категории, вижте по-долу:

 

Награждаване от лекоатлетически крос „Павликени 2018”

МОМИЧЕТА – ДГ

1 МЯСТО – СИЯНА ИВАНОВА – ДГ „8 МАРТ” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – ДАРИНА ИВАНОВА – ДГ „СЛЪНЦЕ” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – ПЛАМЕНА ДИМИТРОВА – ДГ „СЛЪНЦЕ” – ПАВЛИКЕНИ

 

МОМЧЕТА – ДГ

1 МЯСТО – СТЕФАН СТЕФАНОВ – ДГ „8 МАРТ” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – БЛАГОВЕСТ БОРИСЛАВОВ – ДГ „СЛЪНЦЕ” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – ВЛАДИСЛАВ БОРИСОВ – ДГ „ВЯРА,НАДЕЖДА,ЛЮБОВ” – ПАВЛИКЕНИ

 

МОМИЧЕТА 1-2 КЛАС

1 МЯСТО – ТЕРЕЗА ИВАНОВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – ИВОНА ХАРАЛАМБИЕВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – СЛАВЕНА ГАНЧЕВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

МОМЧЕТА 1-2 КЛАС

1 МЯСТО – ТЕОДОР ПЕТКОВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – ДАНИСЛАВ МИЛКОВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – ИВАН АТАНАСОВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

МОМИЧЕТА 3-4 КЛАС

1 МЯСТО – ПРЕСЛАВА ХРИСТОВА – ОУ „СВ. КЛ. ОХРИДСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – ИВАНА СТАНЕВА – ОУ „БАЧО КИРО” – БЯЛА ЧЕРКВА

3 МЯСТО – ПРЕСЛАВА ДИМИТРОВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

МОМЧЕТА 3-4 КЛАС

1 МЯСТО – АХМЕД МАСТЪНОВ – СУ „СВ. КЛ. ОХРИДСКИ” – СУХИНДОЛ

2 МЯСТО – МАРТИН ГЕОРГИЕВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – АЛЕКС ВЕСЕЛИНОВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

МОМИЧЕТА 5-6 КЛАС

1 МЯСТО – СИЛВИЯ ИВАНОВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – ЕМИЛИЯ ИВАНОВА – ОУ „СВ. КЛ. ОХРИДСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – СИЛВАНА КРЪСТЕВА – ОУ „БАЧО КИРО” – БЯЛА ЧЕРКВА

 

МОМЧЕТА 5-6 КЛАС

1 МЯСТО – АЙХАН АСАНОВ – ОУ „СВ. КЛ. ОХРИДСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – КАЛОЯН НЕВЕЛИНОВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – ВЕСЕЛИН ГЕОРГИЕВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

МОМИЧЕТА 7-8 КЛАС

1 МЯСТО – АЛЕКСАНДРА ЖИВКОВА – ОУ „СВ. КЛ. ОХРИДСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – ВИКТОРИЯ БОГДАНОВА – СУ „КРУМ ПОПОВ” – ЛЕВСКИ

3 МЯСТО – ЮЛИЯ СТАНЧЕВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

МОМЧЕТА 7-8 КЛАС

1 МЯСТО – ЯНКО ГОРАНОВ – СУ „КРУМ ПОПОВ” – ЛЕВСКИ

2 МЯСТО – СТИЛЯН РАДОСЛАВОВ – ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – НЕДКО НЕДКОВ – ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

 

ДЕВОЙКИ 9-10 КЛАС

1 МЯСТО – ЕЛИС ХЮСЕИНОВА – СУ „КРУМ ПОПОВ” – ЛЕВСКИ

2 МЯСТО – СТЕФАНИ ИВАНОВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – БОРИСЛАВА КОЛЕВА – ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

 

ЮНОШИ 9-10 КЛАС

1 МЯСТО – МЕХМЕД ЮСЕИНОВ – СУ „СВ. КЛ. ОХРИДСКИ” – СУХИНДОЛ

2 МЯСТО – АЛЕКСАНДЪР АРМОВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – АЛБЕН АСЕНОВ – ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

 

ДЕВОЙКИ 11-12 КЛАС

1 МЯСТО – ГРЕТА МАРИНОВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – МАРИЯ НИКОЛОВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – МАРИЯ СЛАВЧЕВА – ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

 

ЮНОШИ 11-12 КЛАС

1 МЯСТО – ЙЪЛДЖАН АСЕНОВ – СУ „КРУМ ПОПОВ” – ЛЕВСКИ

2 МЯСТО – СИМО ИВАНОВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – ИВАН ГЕОРГИЕВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

ВЕТЕРАНИ

1 МЯСТО – АТАНАС ПЕТРОВ – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – АЛЕКСАНДЪР АТАНАСОВ – ПАВЛИКЕНИ

 

 

Вход | Статии (RSS) | Хотел във Велико Търново | Хотел в Арбанаси | Лазерна епилация във Велико Търново
© Синхрон медия ООД