Share

Десетки участници се състезаваха в пробега „Павликени“

събота, 14 Окт., 2017, 18:49ч.


Десетки участници от детските градини, ученици от 1 до 12 клас и ветерани се включиха в традиционния общински лекоатлетически крос „Павликени“. Състезанието се проведе на централния площад „Свобода” в  осем възрастови групи в двата пола.

Състезанието се организира от Община Павликени и Спортна зала „Йордан Петров – Графа“. Всички призьори в пробега „Павликени” получиха медали, грамоти и предметни награди.

 

Победителите в различните възрасти:

 

ДЕТСКИ ГРАДИНИ – МОМИЧЕТА

1 МЯСТО – ГАБРИЕЛА МИЛЧЕВА – ДГ „СЛЪНЦЕ”

2 МЯСТО – ПОЛЯ АСЕНОВА – ДГ „8 МАРТ”

3 МЯСТО – ИЗАБЕЛ ГЕОРГИЕВА – ДГ „ВЯРА, НАДЕЖДА, ЛЮБОВ”

 

ДЕТСКИ ГРАДИНИ – МОМЧЕТА

1 МЯСТО – ДАНИСЛАВ МИСЛКОВ – ДГ „СЛЪНЦЕ”

2 МЯСТО – ВЛАДИСЛАВ БОГДАНОВ – ДГ „СЛЪНЦЕ”

3 МЯСТО – ИВАН АЛЕКСАНДРОВ – ДГ „ВЯРА, НАДЕЖДА, ЛЮБОВ”

 

1-2 КЛАС – МОМИЧЕТА

1 МЯСТО – ЕМА АНГЕЛОВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – НАДЕЖДА ИВАНОВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – ИВОНА ПЛАМЕНОВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

1-2 КЛАС – МОМЧЕТА

1 МЯСТО – МАРТИН СИМЕОНОВ – СУ „БАЧО КИРО” – -ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – АЛЕКС ТРИФОНОВ – СУ „БАЧО КИРО” – -ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – МАКСИМ АНГЕЛОВ – ОУ „СВ. КЛ. ОХРИДСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

 

3-4 КЛАС – МОМИЧЕТА

1 МЯСТО – ВИОЛЕТА АНГЕЛОВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – КРИСТИНА БОРИСЛАВОВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – ПРЕСЛАВА ВЛАДИМИРОВА – ОУ „СВ, КЛ. ОХРИДСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

 

 

3-4 КЛАС – МОМЧЕТА

1 МЯСТО – АЛЕКСАНДЪР ИВОВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ – ОУ „СВ. КЛ. ОХРИДСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – ДАМЯН ВОРОНЦОВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

5-6 КЛАС – МОМИЧЕТА

1 МЯСТО – СИЛВИЯ ДРУМЕВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – АЛЕКСАНДРА ХРИСТОВА – ОУ „СВ. КЛ. ОХРИДСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – СЕВГЮЛ КРАСИМИРОВА – ОУ „ФИЛИП ТОТЮ” – ВЪРБОВКА

 

5-6 КЛАС – МОМЧЕТА

1 МЯСТО – ДИМИЪТР ХРИСТОВ – ОУ „СВ. КЛ. ОХРИДСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ – СУ „БАЧИ КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – КАЛОЯН МИХАЙЛОВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

7-8 КЛАС – МОМИЧЕТА

1 МЯСТО – ДИЛЯНА ЙОРДАНОВА – ОУ „СВ. КЛ. ОХРИДСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – МАРИНА АНЕВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – ГАБРИЕЛА ГАНЧЕВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

7-8 КЛАС – МОМЧЕТА

1 МЯСТО – АЛБЕН ЮРИЕВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – АЛЕКСАНДЪР МАРИЯНОВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

9-10 КЛАС – ЮНОШИ

1 МЯСТО – АЛЕКСАНДЪР МАРИНОВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – ГАЛИН ИВАНОВ – ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – НИКОЛАЙ АТАНАСОВ – ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

 

9-10 КЛАС – ДЕВОЙКИ

1 МЯСТО – СТЕФАНИ ИВАНОВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИЕКНИ

2 МЯСТО – МАРИНА МАРИНОВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – МАРИЯ НИКОЛАЕВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

11-12 КЛАС – ЮНОШИ

1 МЯСТО – ГЕОРГИ КУРДОВ – ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – ХИНКО МУНКОВ – ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – НАЗМИР КЕАЗИМОВ – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

11-12 КЛАС – ДЕВОЙКИ

1 МЯСТО – БОРЯНА МИЛЕНОВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

2 МЯСТО – МАРИЯ СЛАВЧЕВА – ПГАТ „Ц. ЦЕРКОВСКИ” – ПАВЛИКЕНИ

3 МЯСТО – СТЕФАНИ АСЕНОВА – СУ „БАЧО КИРО” – ПАВЛИКЕНИ

 

ВЕТЕРАНИ

1 МЯСТО – АЛЕКСАНДЪР АТАНАСОВ

2 МЯСТО – ИВАН КОВАЧЕВ

3 МЯСТО – НИКОЛАЙ ХРИСТОВ

 

 

 

Вход | Статии (RSS) | Хотел във Велико Търново| Хотел в Арбанаси
© Синхрон медия ООД
Повече в Новини
Кола помете двама на тротоара, има жертви!

Тежка катастрофа стана снощи около 22:30 ч. в Горна Оряховица. Произшествието е станало на ул. "Отец Паисий" в железничарския град.…

Затвори